We vertrekken om 06u30 in de centrale vertrekhal van Herman & Vandamme.

Stadsbezoek aan de veelzijdige bad- en havenstad in Frankrijk. 
Boulogne-sur-Mer, gelegen in Pas-de-Calais, zit vol historische schatten.
De stad bestaat uit twee delen. Als eerste de hoge stad (ville haute), gevormd door stadsmuren gebouwd tussen1227 en 1231.
Binnen de stadsmuren volgen enkele opzienbare bouwwerken elkaar op, zoals de basiliek Notre-Dame, Het belfort bewonderen (middeleeuws overblijfsel en UNESCO-werelderfgoed) en het grafelijk kasteel.
En voorzien een terugkomst omstreeks 20u30 's avonds te Menen. 

Inbegrepen

  • Menu met aperitief, Plateau Fruits de Mer, 1/4l wijn, dessert & koffie
  • Stadsbezoek.

Grensformaliteiten

Een geldige identiteitskaart, geldig tot 6 maanden na retour.
Kinderen jonger dan 12 jaar, is een kids-ID verplicht.
Minderjarigen die zonder ouder of voogd het land verlaten hebben een toelating nodig met een stempel van het stadhuis van de woonplaats.
Niet-Europeanen nemen contact op met de bevoegde ambassade of consulaat.
Indien een reiziger bij de afreis niet de nodige documenten kan voorleggen, zal hij de daaruit voortvloeiende kosten niet op Herman & Vandamme kunnen verhalen.
Bezoek http://diplomatie.belgium.be/nl voor alle recente informatie over jouw bestemming: reisadvies, vereiste identiteitsdocumenten en andere praktische reisinfo.

Gezondheidsinfo

Er zijn geen bijzondere vaccinaties verreist voor reizen naar Frankrijk.
De standaardvaccinaties zijn wel van toepassing, dit dient individueel bij de huisarts besproken te worden.
Een reisapotheek is bijzonder nuttig, uw apotheek kan u hier de nodige info verschaffen.

Valuta

Euro

Taal

Frans